تجهیزات شبکه, دزدگیراماکن, دوربین مدار بسته, لوازم جانبی

طریقه کار با برنامه v380s نصب دوربین wifi

 طریقه کار با برنامه v380s نصب دوربینپ wifi

طریقه کار با برنامه v380s نصب دوربین wifi

چگونه نرم افزار V380 s را تنظیم و با آن کار کنیم؟

سری جدید نرم افزار v380 با نام V 380 s جهت کار با دوربین های v380 Wifi 360 Degree در انواع گردان , بولت و لامپی است. این آموزش توسط کارشناسان فنی دیاکالا تهیه و تنظیم شده و به شرح نصب و تنظیمات اپلیکیشن V380 s نسخه iOS ورژن ۵.۹ می پردازد .

دوستانی که از گوشی های اندروید , ویندوز فون و بلک بری استفاده می کنند نیز می توانند با اندکی تفاوت کوچک طبق گام های همین آموزش دوربین V380 خود را تنظیم کنید.

با دانلود اپلیکیشن V380 s می توانید امکانات زیادی را از دوربین های سری v380 دریافت کنید. v380 s نسل جدید نرم افزار دوربین های هوشمند برای کنترل و بهره برداری از راه دور از دوربین ها است.برخی از امکانات V380s:

_ با استفاده از این نرم افزار می توانید تصویر زنده و مستقیم دوربین های v380 را در هر زمان و هر مکان مشاهده کنید.
_ پشتیبانی از PTZ کنترل از راه دور، کنترل چرخش دوربین فقط با لمس صفحه تلفن همراه.
_ قابلیت پشتیبانی از صدا دوربین بصورت زنده.
_ پشتیبانی از مشاهده تصاویر ضبط شده از راه دور  بوسیله اینترنت و ذخیره تصویر بر روی گوشی هوشمند
_ مجهز به آلارم تشخیص حرکت و ذخیره فیلم هنگام نشخیص حرکت توسط دوربین.
_ فناوری انتقال هوشمند جریان ابری، کیفیت ۷۲۰P  در شبکه عمومی با کیفیت بالا.
_ دارای زوم دیجیتال، عملکرد از پیش تعیین شده و عملکرد پیکربندی WIFI Smartlink. پشتیبانی از AP ​​Config سریع؛ شناسه دستگاه اسکن کد دو بعدی و غیره.
_ قابلیت مشاهده تصاویر ذخیره شده بر روی مموری دوربین و جستجوی مموری بر اساس روز و ساعت.
_ شما می توانید ویدیو دانلود شده را در یک آلبوم بررسی کنید.
_ با استفاده از خدمات ابری v380 s می توانید ویدئو های دوربین مداربسته خود را در فضای ابری با امنیت بالا ذخیره کنید .

مدت هاست که کاربران دوربین های مداربسته علاوه بر ضبط و آرشیو تصاویر دوربین خود نیاز مهمتری به نام انتقال تصویر بر روی تلفن همراه و اینترنت دارند. هم اکنون شاید مهمترین کارایی یک سیستم دوربین مداربسته امکان مشاهده تصاویر آن بر روی وسایل قابل حمل مانند تلفن همراه و تبلت و لپ تاپ باشد.

اپلیکیشن محبوب V380 s یکی از پرکاربردترین برنامه ای انتقال تصویر دوربین های بیسیم به شمار می رود . v380 S می تواند امکان مدیریت و استفاده از دوربین های لامپی , دوربین های چرخشی و دوربین های ۳۶۰ درجه بیسیم مربوط به شرکت v380 را برای کاربر فراهم کند.

نصب برنامه v380 s

برنامه v380 s را بسته به نوع تلفن همراه خود می توانید از مارکت های ایرانی مانند مایکت و کافه بازار یا app Store یا Google Play دانلود نمایید. به برنامه مورد نظر رفته در در قیمت جستجو نام V380 S را وارد نمایید.

آماده سازی دوربین بیسیم جهت تنظیمات و اتصال

فرقی نمی کند از کدام نوع دوربین بیسیم استفاده می کنید . برای شروع کار ابتدا با توجه به نوع دوربین آن را به برق متصل نمایید.

به دوربین بیسیم ۳۰ ثانیه فرصت دهید که به صورت کامل راه اندازی شود سپس آن را ریست نمایید . برای ریست کردن انواع دوربین ها روش های متعددی وجود دارد , در برخی مدل ها دکمه ای بر روی بدنه یا کابل قرار دارد و در برخی دیگر حفره ای در روی بدنه است که معمولا در کنار آن کلمه RESET نوشته شده .

دکمه های فیزیکی و قابل مشاهده را با انگشت و دکمه هایی را که در داخل حفره قرار دارند بوسیله ی میله درون جعبه به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه فشار داده و نگاه دارید.

پس از ریست شدن دوربین به صورت صوتی اعلام می کند و نقطه اتصال ( وای فای ) را ایجاد می کند . الان بهترین موقع است که به برای ادامه تنظیمات وای فای دوربین متصل شوید.

کانفیگ دوربین بر روی برنامه v380 s

برای شناسایی دوربین بوسیله اپلیکیشن و انجام تنظیمات چند مرحله زیر را به دقت و به ترتیب انجام دهید.

یافتن وای فای دوربین و اتصال

به قسمت WiFi در تنظیمات گوشی خود رفته و نقاط دسترسی وای فای محیط را جستجو کنید . در صورتی که عمل ریست دوربین به درستی انجام شده باشد نقطه دسترسی وای فای با نام MV1234567 پیدا خواهد شد که اعداد آن طبق شماره سریال دوربین شما خواهد بود . با آن متصل شوید.

در برخی از انواع تبلت ها یا گوشی ها به شما پیامی مبنی بر اینکه ” دستگاهی که به آن متصل شده اید فاقد اینترنت است ” نماید داده می شود و از ما می خواهد که ارتباط را قطع کرده یا به وسیله ی دیگری متصل شوید. این پیغام طبیعی است چون دوربین به خودی خود اینترنتی ندارد . این پیام را رد کنید و به دوربین متصل بمانید.

هنگامی اتصال به دوربین موفقیت آمیز خواهد بود که علامت وای فای در بالای صفحه به درستی نمایش داده شود . شاید علامت وای فای با یک علامت تعجب همراه باشد که طبیعی است .

در ادامه دوربین را به برنامه v380s معرفی خواهیم کرد.

شناسایی دوربین بیسیم بوسیله ای v380 s

پس از اتصال به وای فای دوربین , برنامه را باز کرده و به وسیله ی انگشت خود صفحه اصلی برنامه v380s را به پایین بکشید . در این حالت علامت v380s refresh  نمایش داده شده و عمل شناسایی دوربین آغاز می شود. پس از چند ثانیه آیکن دوربین به همراه مثلث پلی در مرکز آن نمایش داده خواهد شد.

نمایش آیکن دوربین جدید به این معنی است که ارتباط شما به دستی برقرار بوده و برنامه دوربین را شناسایی کرده.

برای ادامه کار علامت پلی ( مثلث ) مرکز ایکون را لمس کنید.

تعریف رمز عبور برای دوربین بیسیم خود

با فشار دادن دکمه پلی برای اولین بار, برنامه پیامی را به شما نماش می دهد و از شما می خواهد برای بالاتر بردن امنیت دستگاه خود برای آن رمز تعیین نمایید. با فشار دادن NO بدون تعیین رمز کار را ادامه می دهید و با فشار دادن YES رمزی برای دوربین تعیین خواهید کرد . توصیه می شود حتما برای دوربین بیسیم خود رمز قدرتمندی بسازید.

مز عبور باید شامل حروف بزرگ و کوچک و اعداد باشد و بین ۶ تا ۳۱ کاراکتر نوشته شود .  رمز را دو بار بصورت مشابه در فیلد های مربوط وارد نمایید.

مشاهده تصاویر زنده دوربین بیسیم با v380 s

پس از تعیین رمز به صفحه ی اصلی باز می گردید . بر روی ایکون دوربین , دکمه پلی ( مثلث ) را لمس کنید تا به صفحه مشاهده تصاویر زنده منتقل شوید.

صفحه تصویر زنده بسته به مدل دوربینی که خریداری کرده اید ممکن است با تصویر بالا متفاوت باشد . در زیر صفحه آیکن هایی جهت استفاده شما از امکانات دوربین نمایش داده شده .

اتصال دوربین بیسیم به اینترنت بوسیله V380 s

برای اتصال دوربین به اینترنت لازم است در نزدیکی دوربین نقطه اتصال وای فای مجهز به اینترنت ( مودم وای فای ) وجود داشته باشد . پهنای باند مورد نیاز برای انتقال تصویر بهینه بر روی تلفن همراه و تجهیزات دیگر حد الاقل ۴ Mps در محل گیرنده و فرستنده است .

برای اتصال دوربین به مودم در صفحه اصلی برنامه v380 s آیکن تنظیمات v380 s را لمس می کنیم  به صفحه تنظیمات دوربین می رویم.

در این صفحه Network Setting را لمس کرده و به قسمت تنظیمات شبکه هدایت خواهیم شد.

در این صفحه دوربین به صورت پیش فرض بر روی AP mode قرار دارد . آن را بر روی Station mode قرار دهید و منتظر بمانید در پایین صفحه لیست وای فای های نزدیک را شناسایی کند. با مشاده نام مودم خود آن را لمس کرده و رمز عبور را به دقت وارد نمایید.

پس از وارد نمودن رمز دکمه Confirm را فشار دهید . ارتباط شما بصورت خودکار از دوربین قطع شده و به مودم مرتبط خواهید شد .

اگر به صورت خودکار به مودم مرتبط نشدید بصورت دستی ارتباط را برقرار نمایید ( در تنظیمات وای فای گوشی مودم خود را انتخاب کنید ).

نکته: در مواردی که شما محدودیت های ای پی یا مک آدرس بر روی مودم خود تعریف کرده این دوربین نمی تواند به آن متصل شود . ابتدا محدودیت ها را حذف کرده و دوباره امتحان نمایید.

ضبط و مرور تصاویر بوسیله ی v380 s

با قرار دادن مموری کارت بر روی هر یک از دوربین های بیسیم می توانید تصاویر را ذخیره نمایید و سپس بوسیله ی برنامه آن را مرور نمایید.

نکته: از مموری کارت های استاندارد سایز Micro SD مارک های شناخته شده و کلاس ۱۰ استفاده کنید در غیر این صورت شناسایی مموری کارت توسط دوربین ممکن نخواهد بود.

نکته: به محدودیت های حجم مموری کارت دوربین های دقت نمایید . در حال حاضر اکثر دوربین های نهایتا از مموری های ۶۴ گیگ پشتیبانی می کنند.

پس از قرار دادن مموری کارت در دوربین به قسمت تنظیمات v380 s رفته و مموری کارت را حتما فرمت نمایید.

برای مرور فیلم های ذخیره شده دوربین مداربسته بیسیم در پایین صفحه اول برنامه v380 s به آیکن playback v380 را لمس کنید .

در بخش مرور تصاویر می توانید با انتخاب دوربین , تاریخ , زمان شروع و زمان پایان , فیلم ذخیره شده مورد نظر خود را تماشا کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید ویژگی نام تجاری خود را در تنظیمات تم -> فروشگاه -> مارک ها را انتخاب کنید

سبد خرید

خروج
سایدبار کلید اسکرول خودکار به بالا

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید